Realitní makléřka bude vaší pravou rukou při nákupu i prodeji nemovitosti

Realitní makléřka bude vaší pravou rukou při nákupu i prodeji nemovitosti

Nákup na prodej nemovitosti nejsou právě malé investice a vždy je proto lepší pro ně mít odbornou pomoc. Tou jsou služby realitní kanceláře, která se vyzná ve všech náležitostech a bude vaší pravou rukou při nákupu i prodeji. Pokud plánujete koupit nebo prodat dům nebo byt v oblasti Židlochovicka, je tu pro vás realitní kancelář Reality Židlochovicko. Se vším vám tu pomůže realitní makléřka Jitka Pešová. Má dlouholetou praxi v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí. V regionu Židlochovicko působí od roku 2015. Její realitní kancelář sídlí v centru města Židlochovice na ulici Nám. Míru 21.

 

Makléřka si zakládá na tom, aby klienti byli maximálně spokojeni s výběrem své budoucí nemovitosti a servisem, který celý prodej či pronájem nemovitosti obnáší, včetně zajištění servisu finančního poradenství. Také klade důraz na skutečnost, aby majitelé, kteří nemovitost prodávají či pronajímají, dostali maximální profesionální servis právního poradenství, zajištění převodu energií, vyřízení záležitostí finančního úřadu ohledně daně z převodu nemovitosti a zajištění průkazu energetické náročnosti budov, který je již nyní při prodeji nemovitosti nezbytný.

Majitelům nemovitostí nabízí Reality Židlochovicko bezplatné poradenství a konzultace. Zkušená realitní kancelář pomůže se stanovením způsobu propagace nemovitosti a zajistí kompletní zpracování prezentace nemovitosti. Díky tomu získáte inzerci na nejnavštěvovanějších realitních serverech, i vlastních stránkách realitní kanceláře. To pomůže k rychlému nalezení nejvhodnějšího zájemce o nemovitost. Zájemcům o nemovitosti nabízí realitní kancelář Jitky Pešové výběr z nemovitostí. Pokud žádná taková, která by splňovala požadavky klienta, není právě v nabídce, postará se makléřka o vyhledávání nabídek nemovitostí dle zadaných požadavků. Také vám zajistí možnost nezávazné schůzky s hypotečním poradcem a pomůže s vyřízením hypotečního úvěru. Při samotném prodeji a koupi nemovitosti pomáhá realitní makléřka oběma stranám s právním ošetřením transakce prostřednictvím advokátní kanceláře.