PELI stáj, stavebníků ráj

PELI stáj, stavebníků ráj

Sháníte vybavení a nářadí pro obkladače? Chcete na jednom místě sehnat nářadí, hydroizolace, spárovací a lepící tmely nebo obkladové, stavební a podlahové lišty? Pak je tím pravým místem pro vás PELI Brno. Firmu najdete na Palackého třídě v Brně Medlánkách, před prodejnou je parkoviště a v prodejně široký výběr všeho, co potřebujete. Vzhledem k tomu, že se jedná o sdružení podnikatelů, výběr produktů je opravdu široký a vybere si každý. Pokud chcete do prodejny přijet už připravení a jen si nabrat vše potřebné, můžete vybírat z pohodlí svého obýváku díky podrobnému a přehlednému e-katalogu.

V katalogu si můžete například prohlédnout širokou nabídku balkonových profilů. Spolu s balkonovým profilem rohovým a spojkou profilů tvoří předpřipravené klempířské prvky pro oplechování balkonů, teras i lodžií. Slouží k odvodu vody mimo čelo balkonu. Vyznačují se snadnou montáží, pro lepší prostup lepícího tmelu jsou na horní straně děrované. Vybrat si můžete z balkonových profilů i spojek šířky 32 nebo 50 mm. PELI prodává profily z hliníku nebo eloxovaného hliníku a v různých barevných provedeních.

Jako další nabízí PELI Brno široký výběr lišt všech druhů. Potřebujete ochránit rohy stěn a omítky proti náhodnému poškození? Nebo potřebujete kobercové nebo ukončovací lišty? U PELI seženete nerezové lišty, hliníkové přechodové profily i plastové kobercové lišty. Mimo to nabízí také přechodové profily dřevěné, a to v celé řadě barevných provedení, aby se hodily opravdu ke každému designu místnosti a nerušily. Jako další si u PELI můžete vybrat ze široké nabídky doplňkového sortimentu, kam se řadí například nůžky na lišty, křížky, magnety, nebo klínky. Věřte tedy mottu firmy, PELI stáj, stavebníků ráj. Podle toho i snadno poznáte prodejnu.