Jsme nejlepší přátelé vašich trubek

Jsme nejlepší přátelé vašich trubek

Bydlíte v Praze 9 a trápí vás kapající kohoutky? Nebo neustále stávkující kotel? Pak si určitě poznamenejte náš tip na šikovného instalatéra Davida Brázdu. Poradí si se vším. Jeho specialitou je nejen voda, ale také topení a plyn. Teče vám záchod, prokapává vám voda splachovadlem celou noc, nebo naopak vůbec nesplachuje? Kapou vám v koupelně nebo kuchyni stále kohoutky? Nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci a potřebujete vyměnit vodovodní baterie? Pro Davida Brázdu to není žádný problém, instalatérství Praha je připravené na všechno. Přijede, posoudí, co je potřeba udělat, nakoupí materiál a případně i malé spotřebiče, a potom vše namontuje. A můžete si být jisti, že vaše kohoutky po jeho zásahu přestanou odkapávat, záchod bude splachovat a vy ve výsledku ušetříte spoustu peněz za vodu.

Když budete mít problémy s plynem, nemusíte shánět nikoho jiného, David Brázda přijede i tentokrát. Určitě si od něho nechte připojit nový sporák nebo plynovou desku. S plynem si je lepší nezahrávat a veškeré práce je rozumné svěřit odborníkovi, který bude ručit za stoprocentní kvalitu provedení. Nemusíte se pak bát, že vám bude plyn někde unikat.

Stejně tak složité jako plynařské, jsou topenářské zakázky. Kotel je třeba dobře usadit, aby se vám neuvolnil, a zapojit.

Pokud jste se rozhodli stavět dům, neváhejte se na toto instalatérství obrátit se zakázkou na projektovou dokumentaci. Poradí vám, jaký typ vytápění je pro vás objekt nejvhodnější, vypracují dokumentaci a potom sami vše zrealizují. Jsou schopni dodat vytápění pro váš dům, provozovnu nebo byt na klíč. Vy se nebudete muset o nic starat. Jen řeknete, jakou máte představu, potom spolu posoudíte projekt a zakrátko můžete sedět v krásně vytopené místnosti. To platí i o podlahovém topení a solárním ohřevu vody. Jen si představte, jak je příjemné vystoupit ze sprchového koutu na podlahu, která bude nahřátá jako někde na jihu u moře. Podlahové topení je příjemné také v dětských pokojích, protože děti si často hrají na podlaze, staví si z kostek, hrají si s autíčky a panenkami a vy nemusíte mít strach, že nestydnou.

A ještě jedna dobrá zpráva nakonec. David Brázda je schopen zabezpečit i drobné zednické práce a opravy. Tak volejte nebo pište na e-mail přátelům vašich trubek.