Dělat něco nového nás baví

Dělat něco nového nás baví

Máte rádi dřevo a přáli byste si bydlet v moderní dřevostavbě nebo mít za domem dřevěnou terasu nebo pergolu? Všechna vaše přání vám může splnit firma Tesařství – Opatřil – Vladík. Provádí tesařské práce všeho druhu a v nejvyšší kvalitě. Dřevostavby od blanenské firmy stojí například v Dolní Lhotě, Drnovicích, Kobeřicích, Letovicích a ve Svitávce. Někteří majitelé si staví klasické domy, ale dřevo natolik milují, že si jím svoje nemovitosti dávají alespoň obložit. Struktura dřeva a jeho přirozená barva dodá každému domu přírodní vzhled.

Základem každé stavby jsou samozřejmě střešní krovy, a to klasické, užívané zejména pro sedlové střechy, nebo moderní na novostavbách. Opravit ale někdy potřebují i stavby historické. Kdybyste měli příležitost navštívit půdní prostory kostela v Černé Hoře na Blanensku, tak byste se mohli přesvědčit o dovednostech pracovníků firmy, protože oprava historických krovů se tady opravdu podařila.

Mnozí se už přesvědčili o tom, že pro auto není třeba budovat zděnou garáž. Úplně postačí lehká dřevěná konstrukce stání. Pokud je dobře situovaná a vhodně zastřešená, majitel může z domu dojít ke svému autu suchou nohou. Navíc mnohdy domu dodá atraktivní vzhled.

Tesařské práce jsou potřeba i při budování pergol, altánů, teras a také méně obvyklých stavbách, jako jsou třeba lanovky, rozhledny, zastřešené mostky a mlýnská kola. Rozhledna od tesařské firmy Vladík a Opatřil například stojí ve Spešově, mostek v Doubravicích a ve Skalním Mlýnu.

Každá práce je pro firmu velkou výzvou, její pracovníci rádi poradí, a pokud jim pošlete e-mail, do 48 hodin se vám ozvou. Vždyť jejich hlavní motto zní: „Dělat něco nového nás baví“.