Aby vám doma nebyla zima

Aby vám doma nebyla zima

Zima je v plném proudu a každým dnem přituhuje. Člověk ani nechce vylézt ven do toho mrazu, nejradši by strávil celý den hezky doma v teplíčku a sledoval, jak krásně sněží zpoza vyhřátých oken.  Úžasným vynálezem dnešní doby je ústřední topení. Pro mnohé je sice uklidňující dívat se do praskajícího ohně, ale podvědomě je každý rád, že oheň není jediným zdrojem tepla. Že nemusíme do lesa kácet dřevo, nosit ho, sekat a neustále přikládat. Co když se ale topení porouchá? Málokdo má doma krb, aby se zahřál aspoň tímto způsobem.

Pokud bydlíte v Karlovarském kraji, našem hlavním městě Praha nebo v některém z okolních krajů, máme pro vás snadné řešení, firma Josef Sedláček J.S. INSTAL se už přes patnáct let zaměřuje na široké služby v oblasti voda, topení, plyn. Je vám doma zima protože se porouchal kotel, máte staré rozvody topení, přejete si podlahové vytápění?  Nic z toho není problém. Přijede k vám zkušený odborník v oblasti, kterou zrovna potřebujete, ať už jde o topenáře, vodoinstalatéra nebo plynaře. Poradí vám, navrhne optimální řešení problému, namontuje nové rozvody, vše zkontroluje a po dohodě k vám bude jezdit na pravidelný servis a údržbu.

Krom topení a plynu zajišťuje tato firma i vodoinstalace od výměny vodoměru až po kompletní rozvody vody ve vašem domě. Ve Žluticích u Karlových Varů můžete navštívit i prodejnu, kde si můžete koupit kvalitní rozvody a další zboží, které sami používají při instalacích. I na prodejně vám ochotně se vším poradí a na výběr máte jen z rozvodů z těch nejlepších a nejodolnějších materiálů jako jsou měď, pevné plasty nebo pozinkované rozvody.

Při porouchaném topení tedy nemusíte dále zoufat. Zabalte se do deky, udělejte si horký čaj na zahřátí a zavolejte firmu J.S INSTAL. V dohodnutém termínu k vám přijede zručný a spolehlivý odborník, a o porouchané topení se postará.